Вітаю! Мене звати Малуша, я персонаж книжки.
Мене створила Вікторія Цибульська, як, власне, і цей сайт, а також й усі гарні речі, які тут розміщені)
Якщо у Вас виникли питання стосовно прикрас або ж рукоділля, пишіть, ми завжди на зв’язку!

Інформація для покупців

Ви маєте право повернути придбаний товар протягом двох тижнів, якщо він не використовувався й збережено його первісний вигляд.

Доставка

Доставка здійснюється Новою поштою або Укрпоштою на вказане у замовленні відділення.

Для отримання замовлення необхідно прийти у відділення у вашому місті, назвати номер посилки, який вам буде повідомлений після відправлення, та пред’явити паспорт (або інше посвідчення особи).

Також можна замовити доставку кур’єром — при оформленні замовлення натішить про це у «Примітках» та додайте докладну адресу.

Оплата

Замовлення можна оплатити картою VISA або MasterCard за реквізитами. А також миттєвим платежем за допомоги платіжних систем Fondy або WayForPay.

  • Оплата на картку — переказ коштів можна здійснити в касі банку або за допомоги платіжного терміналу.
  • WayForPay  — Надійний спосіб оплати в один клік. Не треба чекати отримання реквізитів для переказу коштів. Безпечний та захищений платіж: WayForPay контролює наявність усіх необхідних документів у продавця і надходження коштів, тому для покупця такий платіж є безпечним та захищеним.
  • Fondy — Надійний сервіс оплати в один клік. Не треба чекати отримання реквізитів карти для переказу коштів. Безпечний та захищений платіж: Fondy так само як і WayForPay, контролює наявність усіх необхідних документів у продавця і надходження коштів, тому для покупця такий платіж є безпечним та захищеним.

Готівкову оплату при отриманні товару ми прибрали, бо все більше людей віддають перевагу безконтактним розрахункам.