Брендом цього сайту є дівчина Малуша — персонаж книжки, автором якого є я — Вікторія Цибульська, як, власне, й усіх прикрас та схем бісероплетіння на цьому сайті.

Тому вибирайте товари, купуйте, отримуйте задоволення від обновок, а в разі питань завжди звертайтесь, буду рада поспілкуватися!

Viber

+38 050 942 24 33

email

mail@tsybulska.com

Інформація для покупців

Ви маєте право повернути придбаний товар протягом двох тижнів, якщо він не використовувався й збережено його первісний вигляд.

Доставка

Доставка здійснюється Новою поштою або Укрпоштою на вказане у замовленні відділення або поштомат НП.

Також можна замовити доставку кур’єром — при оформленні замовлення напишіть про це у «Примітках» та додайте докладну адресу.

Оплата

  • Оплатити замовлення можна миттєвим платежем за допомоги платіжних систем Fondy або WayForPay. Ці сервіси гарантують безпечні платежі, контролюють наявність всіх необхідних документів у продавця, а також слідкують за надходженням коштів, тому для покупця такий платіж є захищеним та безпечним.
  • Замовлення можна оплатити карткою VISA або MasterCard за реквізитами шляхом переказу коштів на наш розрахунковий рахунок. Переказ ви можете здійснити за допомоги мобільного додатку в вашому телефоні, в касі банку або за допомоги платіжного терміналу.
Увесь час на зв’язку!

Напишіть нам

@Malusha.Fox